Massaažipüstol (1800mAh) + 6 massaažipead PM0796

50,00

Aku nimipinge: 14.8 V DC
Aku maht: 1800 Ah
Aku tüüp: liitium-ioon
Nimivõimsus: 45W
Vibratsioonitasemete arv: 20
Vibratsioonisagedused: 1500-2600
Kaal: 820 g
Aku kaal: 400 g
Aku kestvus: 3-3.5 tundi
Laadimisvool: 1 A.

Laos

Tootekood: PM0796 Kategooria:

Täielik lõõgastus ja lihaste taastumine massaažipüstoliga.
See täiustatud massaažiseade on loodud spetsiaalselt sinu heaolu parandamiseks, pakkudes professionaalse taseme lõõgastust mugavalt oma kodus.
Funktsioonid:
Võimsus ja Kiirus: Massaažipüstol pakub reguleeritavat kiirust ja võimsust, võimaldades sul kohandada massaaži intensiivsust vastavalt oma vajadustele.
Alates õrnast lõõgastavast massaažist kuni sügava kudedeni ulatuva terapeutilise efektini – see seade katab kogu spektri.
Mitmekülgsed Manused: Kaasas on erinevad manused, mis on loodud erinevate lihasrühmade jaoks.
Nende vahetamise lihtsus võimaldab sul keskenduda konkreetsetele piirkondadele või nautida täielikku kehamassaaži.
Taaslaetav Aku: Sisseehitatud taaslaetav aku tagab pikema kasutusaja ühe laadimisega. Sa ei pea muretsema patareide pärast ja saad nautida massaaži alati, kui seda vajad.
Ergonoomiline Disain: Massaažipüstol on loodud mugavaks käes hoidmiseks ja kasutamiseks.
Ergonoomiline disain tagab optimaalse mugavuse ning võimaldab sul kergesti jõuda raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse.
Investeeri oma heaolusse ja lõõgastusse massaažipüstoliga – kvaliteetne massaaž kodus, iga päev.

Massaažipüstolite kasutamisel on mitmeid potentsiaalseid eeliseid, eriti seoses lihaste lõdvestamise, taastumise ja üldise heaolu parandamisega.
Siin on mõned peamised põhjused, miks võiksid kaaluda massaažipüstoli kasutamist:
Lihaste lõdvestamine: Massaažipüstolid võivad aidata lõdvestada pinges lihaseid, vähendades lihaspingeid ja parandades liikuvust. See on eriti kasulik pärast intensiivset treeningut või pikaajalist istumist.
Kiirem taastumine: Pärast füüsilist pingutust võib massaažipüstoli kasutamine aidata kiirendada lihaste taastumisprotsesse, vähendades lihasvalu ja -väsimust.
Vereringe parandamine: Massaažipüstolite vibratsioonid aitavad stimuleerida vereringet, mis omakorda võib suurendada hapniku ja toitainete transporti lihaskudedesse, aidates kaasa kiiremale taastumisele.
Liigeste liikuvuse parandamine: Regulaarne massaažipüstoli kasutamine võib aidata parandada liigeste liikuvust ja paindlikkust, vähendades jäikust.
Iseseisev kasutamine: Massaažipüstolite iseseisev kasutamine võimaldab sul nautida lõõgastavat ja taastavat massaaži mugavalt oma kodus, minimeerides vajadust professionaalsete massööride järele.
Lihaste vigastuste ennetamine: Regulaarne massaažipüstoli kasutamine võib aidata ennetada lihaste vigastusi, kuna see aitab säilitada lihaste elastsust ja vähendab lihaspingeid.
Stressi vähendamine: Massaažipüstoli kasutamine võib aidata vähendada üldist stressi ja parandada meeleolu, kuna see stimuleerib keha endorfiinide tootmist, mis on looduslikud heaolutundehormoonid.
Parim fookuspingutus: Massaažipüstolite erinevad manused võimaldavad suunata massaaži konkreetsetele lihasrühmadele või piirkondadele, aidates keskenduda probleemsetele piirkondadele.
Enne massaažipüstoli kasutamist on siiski oluline konsulteerida oma tervishoiuprofessionaaliga, eriti kui sul on olemasolevaid terviseprobleeme või kroonilisi seisundeid.

Massaažipüstol (1800mAh) + 6 massaažipead PM0796
Massaažipüstol (1800mAh) + 6 massaažipead PM0796

Laos