Väravaautomaatika tiibväravale -silinder 300kg

Väravaautomaatika tiibväravale on mõeldud kahe tiivaga väravatele, mille üks leht on kuni 2 meetrit pikk ja kaalub 150 kg (kogu värav on max 4 meetrit ja kaal kuni 300 kg).
Juhtseadme toiteallikaks on kvaliteetne toroidtrafo, mis on ühendatud 230V võrku, mis välistab soovimatud pinge hüpped.
Juhtseade on intuitiivne ja hõlpsasti ühendatav. Programmeerida saab isegi inimene, kes pole varem elektroonikaga kokku puutunud.

“Soft Start” ja “Soft Stop” – täiturmehhanismide pehme käivitamine ja seiskamine on funktsioon, mis tagab sujuva töö nii värava avamisel kui ka väravalehtede sulgemisel töö lõppfaasis, tänu millele saavutame ajamite vaikse sulgemise.
Automaatne sulgemine – võimaldab määrata ja programmeerida aja, mille möödudes peaks värav automaatselt sulguma.
Toetus erinevat tüüpi väravatele, sealhulgas nendele, kus värav töötab nn ülekattega. See on võimalik tänu funktsioonile seada ühe lehe edenemisaeg teise suhtes.
Värava funktsioon (nt värava või ainult ühe väravalehe avamiseks), kui pole vaja tervet väravat avada, nt. kui tahame rattaga sõitma või jalutama minna, saame avada vaid ühe väravalehe.
LED-dioodid näitavad automaatika tööolekut ning aitavad seadistada ja diagnostikat teha.
Võimalus ühendada avariitoite (24V DC), tagades automaatika töö ka võrgutoite puudumisel.
Väline juhtimine: automaatikaga võimaldab ühendada väliseid seadmeid, tänu millele saate alustada sõitu garaažist või kodust, kasutades mitut tüüpi seadmeid, nagu näiteks sisetelefon, video sisetelefon, kodeeritud juurdepääsuga klaviatuur või telefoni juhtimine kõikjalt, kasutades WiFi kontroller.
Samuti on võimalik ühendada universaalne raadiovastuvõtja ja juhtida seda teiste kaubamärkide pultide abil. (ei ole komplektis)
Juhtplokil on ülekoormuskaitse, mis tähendab, et automaatvärava töötamisel mõõdab elektroonika pidevalt täiturmehhanismi tööintensiivsust.
Pärast juhtpaneelil programmeeritud väärtuse ületamist (takistusega, näiteks autoga kokku puutudes, peatab värav automaatselt sulgumisprotsessi) .
Väraval ei ole vaja kasutada lisalukke, et kaitsta seda kutsumata inimeste eest. Täiturmehhanismid on konstrueeritud nii, et väravat ei ole võimalik avada ega sulgeda seda lükates või tõmmates.

Täiturmehhanismi toide: 24V DC
Täiturmehhanismi võimsus: 40W
Ühe lehe maksimaalne pikkus: 2 meetrit
Ühe lehe maksimaalne kaal: 150 kg
Maksimaalne avanemisnurk: 110 kraadi
Kolvi käik: 310 mm
Kiirus: 16 mm/s
Kaitseklass: IP55

Kaal 60 kg

350,00

✔️Taganemisõigus 14 päeva
✔️Garantii
🚚Tarneinfo

Ainult 1 laos

Tootekood: HGRF300 Kategooriad: ,
Väravaautomaatika tiibväravale -silinder 300kg

Ainult 1 laos